Okładka gry Hyrule Warriors Legends

Hyrule Warriors Legends

2016
Akcja
Dodaj do mojego backlogu →
Hyrule Warriors Legends wydano w 2016 roku. To gra z gatunku Akcja.

Tagi

darkstorybattlewarcharacterherobalanceprincesszelda

Gry podobne do Hyrule Warriors Legends

Odkryj więcej

Najlepsze gry Akcja · Najlepsze gry 2016 roku · Wszystkie listy gier

Śledź Hyrule Warriors Legends w swoim backlogu i otrzymuj spersonalizowane rekomendacje dopasowane do Twojego gustu — na PS5, Switch, Xbox i PC.

Zacznij śledzić bezpłatnie →

Najczęściej zadawane pytania o Hyrule Warriors Legends

Do jakiego gatunku należy Hyrule Warriors Legends?

Hyrule Warriors Legends to gra z gatunku Akcja, wydana w 2016 roku.

Czy warto zagrać w Hyrule Warriors Legends?

Hyrule Warriors Legends to gra akcja z 2016 roku. Fani tej gry często lubią też takie tytuły jak The Legend of Zelda: A Link to the Past, Judgment (2019), Rayman. Możesz dodać ją do swojego backlogu na nxto.app, aby ją śledzić.

Jakie gry są podobne do Hyrule Warriors Legends?

Gry podobne do Hyrule Warriors Legends to m.in.: The Legend of Zelda: A Link to the Past, Judgment (2019), Rayman, Yakuza 2, Castlevania: Curse of Darkness, God of War III, Chaos Legion, Sonic Adventure 2 Battle, Darksiders II, NieR:Automata Game of the YoRHa Edition. Wszystkie możesz odkryć i śledzić na nxto.app.