Okładka gry New Star Soccer

New Star Soccer

2003
StrategieRPGSportowe
Dodaj do mojego backlogu →
New Star Soccer wydano w 2003 roku. To gra z gatunku Strategie, RPG, Sportowe.

Tagi

rpgmanagementracebuildphonebossmodernfootballsoccertrainingcasinosim

Gry podobne do New Star Soccer

Odkryj więcej

Najlepsze gry Strategie · Wszystkie listy gier

Śledź New Star Soccer w swoim backlogu i otrzymuj spersonalizowane rekomendacje dopasowane do Twojego gustu — na PS5, Switch, Xbox i PC.

Zacznij śledzić bezpłatnie →

Najczęściej zadawane pytania o New Star Soccer

Do jakiego gatunku należy New Star Soccer?

New Star Soccer to gra z gatunku Strategie, RPG, Sportowe, wydana w 2003 roku.

Czy warto zagrać w New Star Soccer?

New Star Soccer to gra strategie z 2003 roku. Fani tej gry często lubią też takie tytuły jak Football Manager 2017, Football Manager 2019, Football Tactics. Możesz dodać ją do swojego backlogu na nxto.app, aby ją śledzić.

Jakie gry są podobne do New Star Soccer?

Gry podobne do New Star Soccer to m.in.: Football Manager 2017, Football Manager 2019, Football Tactics, Konung: Legends of the North, Mobile Legends: Bang bang, FIFA 21, FIFA (1993), FIFA Street 3, Darkness Rises, Big Ambitions. Wszystkie możesz odkryć i śledzić na nxto.app.