Phoenotopia: Awakening
Where to buy Phoenotopia: Awakening
Affiliate links: NXTO may earn a commission at no extra cost to you. Keys are sold by third-party sellers on Eneba and G2A; check that the region works for your account. Prices change often.
Etiketler
Phoenotopia: Awakening benzeri oyunlar










Daha fazlasını keşfet
En iyi Macera oyunları · 2020 yılının en iyi oyunları · Tüm oyun listeleri
Phoenotopia: Awakening'i backlog'unda takip et ve zevkine göre kişiselleştirilmiş öneriler al — PS5, Switch, Xbox ve PC'de.
Ücretsiz takibe başla →Phoenotopia: Awakening hakkında sıkça sorulan sorular
Phoenotopia: Awakening ne kadar sürede bitiyor?
Oyuncular Phoenotopia: Awakening için ortalama 2 saat oynama süresi bildiriyor. Gerçek süre oynama tarzına, zorluk seviyesine ve ne kadar yan içerik yaptığına göre değişir.
Phoenotopia: Awakening hangi türde bir oyun?
Phoenotopia: Awakening, 2020 yılında çıkan bir Macera, Aksiyon, RPG, Bulmaca, Indie, Metroidvania oyunudur.
Phoenotopia: Awakening oynamaya değer mi?
Phoenotopia: Awakening, macera türünde bir oyundur (2020). Bu oyunun hayranları genellikle Iconoclasts, Ori and the Blind Forest, Trine 5: A Clockwork Conspiracy gibi oyunlardan da keyif alır. Takip etmek için nxto.app'teki backlog'una ekleyebilirsin.
Phoenotopia: Awakening oyununa benzer hangi oyunlar var?
Phoenotopia: Awakening oyununa benzer oyunlar arasında Iconoclasts, Ori and the Blind Forest, Trine 5: A Clockwork Conspiracy, Rabi-Ribi, Unsighted, Owlboy, Shovel Knight, Shantae and the Pirate's Curse, Gato Roboto, Animal Well bulunur. Bunların hepsini nxto.app'te keşfedebilir ve takip edebilirsin.